Product toegevoegd aan bestelling
Winkelwagen
altec.be is vernieuwd! Welkom op onze nieuwe website. Hulp nodig? Bel ons op het nummer 02 270 34 88 of laat je gegevens achter in ons contactformulier.
Binnenkort kan je online bestellen via ons klantportaal
Ons catalogusmateriaal standaard uit voorraad leverbaar
Gratis advies, installatie en support

Multi Pilot Simulations

Multi Pilot Simulations bouwt - je raadt het al - vluchtsimulatoren. Onze ADS Sleeves zorgen voor een duidelijke codering van alle kabels en draden die bij zo'n installaties horen. Dankzij een gebruiksvriendelijke labelsoftware laden ze alle data in één keer op, waarna die snel en zonder fout op de krimpkousen terechtkomen.

Gebruikte materialen

Vroeger voerde Multi Pilot Simulations de opdruk van hun labels karakter per karakter in op een draagbare labelprinter. Tijdrovend én foutgevoelig, dat kan beter! Met onze ATP-300 Pro hebben ze nu een labelprinter die automatisch en snel achter elkaar labels print. Daarmee bedrukken ze onze ADS Sleeves, die ze rechtstreeks of met behulp van draagstrips op draden bevestigen. Zo identificeren ze alle soorten kabels en draden met hetzelfde gemak. Ook de Magneetband die je in hun magazijn terugvind rolt uit hun ATP-300 Pro.

Elk type vliegtuigsimulator heeft een databestand met alle coderingen. Met de DataPrint software is het opladen en printen van al die data een fluitje van een cent. Eén printopdracht later heb je alle nodige labels in handen. Handig!

Praktijkfoto's

Wil je meer weten over labelprinters, labels of software? Bel naar 02 270 34 88 of laat je gegevens hieronder achter voor een advies op maat!

Naam
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.