Product toegevoegd aan bestelling
Winkelwagen

Equipment Group Holland

EGH levert, keurt en onderhoudt elektrische apparatuur, voornamelijk in de autoschade branche. Zij gebruiken een klantportaal waarin alle apparaten geregistreerd staan met een unieke code. Door deze code te scannen kan de klant rapporten van keuringen en reparaties opvragen en inzien. Hiervoor gebruiken zij nu typeplaten met beschermlaminaat in combinatie met keuringslabels.

Typeplaten met keuringslabels op grote machines

Voor iedere machine printen zij een typeplaat. Hierop staat een QR-code, zodat de unieke apparaatcode makkelijk te scannen is. Daarnaast is ruimte gereserveerd voor eenĀ Keuringslabel. Daarbij maken ze voor ieder jaartal gebruik van een ander kleur label. Hierdoor herken je sneller wanneer een apparaat gekeurd is.

Coderen van kleine apparaten

Voor kleine apparaten – denk aan handgereedschap – gebruiken ze een keuringsschijf met aan de ene zijde een klein Print & Protect labelĀ en aan de andere zijde een keuringslabel.

ā€œProducten zijn snel in huis en een makkelijk, goed werkend en stabiel printsysteem.ā€

Roy van Bezouw – Inkoper

Praktijkfoto's

Wil je meer weten over labelprinters, labels of software? Bel naar 02 270 34 88 of laat je gegevens hieronder achter en we bellen je graag terug voor een advies op maat!

Naam
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.